Zhmotnění představy o budoucnosti podle automobilky Škoda je nyní v muzeu

Zdroj fotografie: Škoda Auto

Do poloviny září můžete na vlastní oči vidět nejnovější model z dílny Škoda Auto. Jejich nejnovější elektromobil Vision 7S je nyní vystaven ve Škoda Muzeu v Mladé Boleslavi.

Škoda Vision je hlavním hřebem výstavy

Nejnovější dílo týmu šéfdesignera automobilky Škoda Auto, Olivera Stefaniho, je nyní k vidění všem návštěvníkům mladoboleslavského muzea. Nachází se zde hliněné modely ve skutečných velikostech a prostoru dominuje nejnovější počin Škoda Vision 7S, sedmimístné SUV.

Modern Solid

Nový elektromobil je také důkazem nového směru a dalšího působení automobilky Škoda. Máme nyní lepší vhled do dalšího směřování, v rámci digitalizace a elektrizace. Poprvé tak dává škoda konkrétnější náhled do své nové designové tonality, kterou nazývá Modern Solid. Přičemž hlavními prvky jsou vzhled, funkčnost a autentičnost.

Tradiční prvky novým způsobem

Designový tým umí ocenit dobře fungující tradiční prvky, které ale nyní podává zcela novým způsobem. Minimalistický vzhled, který má především navodit pocit bezpečí a síly se podařilo zachytit spolu s novými aerodynamickými vlastnostmi, které nově Visison S7 nabízí.

Jedinečné rodinné SUV

Škoda vsadila během konstrukce tohoto elektrického vozu i na cílovou skupinu, kterou tvoří rodiny s dětmi. Sedmimístné SUV je to tiž přímo dělané pro rodiny, dokonce se ve středu automobilu nachází panel se zabudovanou dětskou autosedačkou, díky tomu je vaše dítě blízko vás, ale i v bezpečí.