Zážitek je nejlepší dárek!

dárek

Přemýšlíte, čím zase letos obdarujete své blízké? Darujte jim něco, na co budou ještě dlouho vzpomínat a neskončí to někde pohozené v útrobách skříně! Dárkový poukaz na nějaký zážitek jistě ocení více než další vonnou svíčku neb o ponožky. Pokud navíc sháníte dárek na poslední chvíli, poukaz máte na e-mailu během pár minut, stačí jej vytisknout. Máme pro vás několik tipů na jedinečné zážitky v Praze.

Surf Arena Praha

Láká vás surfování, ale České podmínky jsou pro naučení nepříznivé? Zkuste si zasurfovat uvnitř surf arény, kde můžete zažít pocit, jako byste byli na vlně v oceánu. Instruktoři vám poskytnou základní školení a poté už vás vezmou na vlny. Proud vlny je hnán velkou rychlostí a umožní vám tedy jet na vlně na speciálním prkně. Nejdříve se budete učit postavit a poté už můžete zkusit i nějaký ten trik. Určitě se jedná o skvělý zážitek, který je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Staňte se ošetřovatelem v Zoo!

Nevšední zážitek nabízí ZOO Tábor. Můžete se zde stát na 5 hodin ošetřovatelem exotických zvířat. Tento poukaz je vhodný pro všechny milovníky zvířat. Součástí je naučná procházka, v rámci které se podíváte do míst, kam byste se jako běžný návštěvník rozhodně nedostali.

Přečtěte si také: Umíte správně nakládat se svými financemi?

Únikovky

A co takhle dárek, který si užijete i v partě? Poukaz na únikovou hru je také skvělou variantou, zvlášť když dáváte dárek třeba páru. Únikovky jsou poslední dobou velmi oblíbené a není se čemu divit! Jedná se totiž o zábavu i pro partu kamarádů a v jakékoliv věkové kategorii.