Víte, kde miliardáři tráví své dovolené?

Dovolené pro miliardáře
Dovolené pro miliardáře

Každý z nás si zaslouží jednou za čas pořádnou dovolenou, na které naprosto vypneme, resetujeme si svou hlavu, díky které přijdeme na jiné myšlenky. Velice často jezdíme na dovolené hlavně v době horkých letních měsíců. Každým rokem doufáme, že nepotkáme mnoho turistů, ale každým rokem jsme bohužel zklamaní. Turistů je všude habaděj. Pokud byste chtěli zamířit někam, kde je krásně, přesto byste se již zmiňovaným turistům chtěli vyhnout, měli byste se vydat do destinací, kam jezdí například miliardáři, kteří touží po troše soukromí. Víte, kam jezdí?

Samozřejmě sto miliardářů, sto destinací, kam jezdí. Na dovolené si dopřávají ten pravý luxus, ovšem mnohá místa, kam jezdí, jsou i pro obyčejné smrtelníky, jako jsme my. Pojďme si říct, kde miliardáři tráví své dovolené. Třeba se do těchto míst v létě vydáme a setkáme se s nimi tváří v tvář.

Kam jezdí Bill Gates?

Zakladatel známého Microsoftu nejezdí nikam za luxusem. Češi by řekli, že jezdí do „obyčejného Chorvatska“. Ovšem i takové Chorvatsko skrývá krásná místa, na kterých málokdy potkáme nějakého turistu. Bill Gates konkrétně jezdí na ostrov Hvar a často navštěvuje zdejší městečko nazvané Skradin. Podle něj je Chorvatsko krásným místem, kde je úchvatná příroda a ještě úchvatnější architektura.

Kam jezdí Steven Spielberg?

Známého amerického režiséra zná jistě naprosto každý. K jeho nejoblíbenějším místům patří rozhodně Irsko, kde pravidelně tráví své dovolené. Spielberg miluje zdejší krajinu, která je očarovává, miluje zdejší tradiční hudbu a samozřejmě i irské krčmy, kterými je Irsko proslulé. Kromě toho zde miluje ryby, které se zde jedí, a rád jezdí na kole přes Aranské ostrovy.

Kam jezdí Oprah Winfrey?

Pokud byste zatoužili po trochu luxusnější dovolené, měli byste zamířit na Fidži. Právě sem jezdí známá americký miliardářka, kterou znáte hlavně díky její show v televizi, Oprah Winfrey. Kromě Fidži miluje Tahiti – miluje zkrátka místa, kde je poklidné moře, kde jsou exkluzivní hotely plné nádherných luxusních apartmánů.