Oslovte své zákazníky napřímo díky mobilní aplikaci

Oslovte své zákazníky napřímo díky mobilní aplikaci
Oslovte své zákazníky napřímo díky mobilní aplikaci

Patříte k lidem, kteří vlastní firmu nebo internetový obchod a kteří zároveň potřebují oslovit zákazníky, a tím pádem se chtějí dostat před konkurenci? Investice do propagace, do reklamy, to je sice hezká věc, na druhou stranu je to něco, co podnikne každý člověk, respektive lídr firmy ve vaší situaci. Lídři firem, menší i větší podnikatelé si jsou moc dobře vědomi toho, že na trhu je obrovské množství firem, které podnikají ve stejném nebo podobném oboru, které nabízí stejné nebo alespoň hodně podobné produkty. Aby vyhráli nad konkurencí, musí se dostat pod kůži svým zákazníkům, musí je oslovit. A rozhodně reklama je jedna z možností, jak toho docílit. Ještě lepším krokem je však vlastní mobilní aplikaci na míru, kterou vám vytvoří firma PepiApp, jež se zaměřuje jak na tvorbu mobilních aplikací, tak na vývoj mobilních aplikací pro operační systém Android a operační systém iOS. 

Mobilní aplikace je přesně to, co lidé chtějí

Pokud stále ještě váháte nad mobilními aplikacemi, pokud si stále nejste mobilními aplikacemi jistí, věřte tomu, že právě mobilní aplikace na míru vám mohou přinést nové zákazníky, tím pádem mohou stát za zvýšením vašich tržeb. Nedávné průzkumy dokonce ukázaly, že díky mobilním aplikacím vzrostl počet vracejících se zákazníků až o pětadvacet procent. 

Kromě toho jsou mobilní aplikace přesně to, co lidé, respektive vaši zákazníci, chtějí. Oslovte je proto napřímo díky mobilní appce, kterou si necháte vytvořit na míru podle vašich představ a požadavků. 

Oslovte zákazníky napřímo

Jak již bylo několikrát zmíněno, mobilní aplikace jsou možnost, jak oslovit zákazníky napřímo. Pomocí zasílání push zpráv můžete zaujmout potencionálního zákazníka například ve chvíli, kdy se nachází poblíž vašeho kamenného obchodu nebo v případě, že se ve vašich prodejnách či na e-shopu koná nějaká slevová či jiná akce.