Nezmeškejte den otevřených dveří v Rezidenci primátora Prahy

Nezmeškejte den otevřených dveří v Rezidenci primátora Prahy
Nezmeškejte den otevřených dveří v Rezidenci primátora Prahy

Praha dnes a denně pořádá celou řadu akcí, na kterou láká nejen obyvatele, ale taky návštěvníky Prahy. Neustále se koná celá řada výstav, které jsou opravdu velice zajímavé a plné různých zajímavostí. Taky se zde koná celá řada festivalů či zde najdeme celou řadu zajímavých druhů zábav. Například nyní můžeme využít dnů otevřených dveří, které se budou konat v Rezidenci primátora hlavního města Prahy a taky na Nové radnici.

Pomalu ale jistě se nám blíží státní svátek, který bohužel nyní vyšel nikoliv na všední den, ale na víkendový den. Je to škoda, protože nám ubude jeden den volna. To ale na druhou stranu nevadí – i tak se bude v tento den konat celá řada zajímavých akcí.

Například 28. října budeme moct zavítat do naprosto úchvatných prostorů Rezidence primátora hlavního města Prahy a taky do budovy Nové radnice, která sídlí na Mariánském náměstí.

Od kdy do kdy budu moct přijít?

Otevírací doba je poměrně příhodná – dveře se otevřou v devět hodin ráno a zavřou se kolem osmnácté hodiny. Lidé mají tak skoro celý den na návštěvu těchto zajímavých subjektů.

Navštivte prostory, které běžně nejsou veřejnosti přístupné

Dny otevřených dveří nabízejí naprosto unikátní a neopakovatelnou šanci se podívat do Rezidence primátora hlavního města Prahy, jejíž dveře jsou běžně veřejnosti zcela zavřené. Prostory jsou dneska využívány hlavně k oficiálním událostem nebo se zde přijímají i zvláštní a vzácní hosté, kteří přijedou do hlavního města České republiky.

Nebudete si navíc tyto prostory prohlížet sami – je pro vás připravena celá řada průvodců, kteří vás provedou místnostmi a ozvláštní tuto prohlídku zajímavým výkladem. Celá tato prohlídka s průvodcem je stanovena zhruba na dvacet minut, což je tak akorát. Pokud byste měli o prohlídku zájem, raději si ji online rezervujte nebo si ji v den konání domluvte dopředu přímo na místě.