Máme pro vás tip, jakým oblečením zamaskovat nedokonalosti

jakým oblečením zamaskovat nedokonalosti
jakým oblečením zamaskovat nedokonalosti

Pokud půjdete nyní nakupovat, na první pohled vás zaujme skvělá zimní kolekce, která je plná zajímavých kousků. Letošní rok nám móda v zimě skutečně přeje, protože do zimní kolekce zařadila mnoho kousků, které jsou volné, tudíž nám dokonale zamaskují nedokonalosti, jako je větší bříško či zadeček nebo pár kil navíc, která nabereme přes oblíbené vánoční svátky. Pokud jste nakupovat ještě nebyli, přinášíme vám seznam toho, na co v obchodech aktuálně narazíte a co vám nedokonalosti, s nimiž jste nespokojeni, zakryjí. A že těch kousků teda je!

Znáte šaty krabicového střihu?

V současné době už možná zvažujete, co si vezmete na plesy, které se zanedlouho budou konat. Na takové příležitosti se klidně hodí i takzvané šaty krabicového střihu, které nenajdete nikdy v krátké variantě, ale minimálně do poloviny stehen, což je taková ideální délka. Tyto šaty jsou právě jedny z těch, které vám dokonale zamaskují nedokonalosti, a to proto, že mají rovný střih, tudíž nejsou nikde obepnuté, nikde vám nedokonalosti nepodtrhují.

Dneska je najdete skutečně v každém obchodě s oblečením v každém obchodním domě, a to v mnoha barevných provedeních a kombinacích. Často jsou jejich součástí kapsy, které vám zaručí ještě větší pohodlnost. Je navíc skvělé, že je můžete nosit nejen v zimě na plesy nebo na oslavy vašich blízkých, ale můžete si je vzít i v teplejších letních měsících, kdy k nim místo kozaček dáte tenisky, aby bylo pohodlí o to větší.

A co volné mikiny a svetry?

Kupodivu se do módy dostaly i takové věci, které se nosí volné. Nemusíte tedy spoléhat na vaši velikost, je lepší, když si vezmete o velikost větší svetřík nebo mikinu. Dneska jde skutečně o to, abyste vrchní díl outfitu měli volný, tím pádem vám dokonale zakryje bříško nebo nedokonalé boky, s nimiž bojují hlavně ženy.

My vám doporučujeme zakoupit si například větší svetry s rolákem nebo svetry s výstřihem do V. Kromě toho vám doporučujeme i volné mikiny, které mají rozšířené rukávy, nebo dlouhé baseballové mikiny, které jsou délkově až pod zadeček.