Na jaké hudební koncerty se můžeme těšit koncem října?

hudební koncerty v říjnu
hudební koncerty v říjnu

Hudba je něco, co nás všechny spojuje. Přece jenom se jedná o něco, co nám vždy zvedne náladu, co nás pochopí, co je tu vždycky, když se cítíme osaměle a mizerně. Každý má své oblíbené kapely, které bychom rozhodně měli vidět i v rámci jejich zajímavých koncertů. Jistě, není to mnohdy zrovna levná záležitost, ale je to zážitek doslovně na celý život. Pojďme si zmínit celou řadu koncertů, které nás čekají ještě do konce října v Praze.

Praha je naše hlavní město, proto se nedivíme, když právě sem jezdí světové hudební hvězdy. Pojďme si však nejdřív zmínit rozjeté tour skupiny Kabát nebo třeba nedávný koncert Jaromíra Nohavici, který si podmanil snad každého v publiku.

Nepřipomínejme si koncerty, které byly, ale pojďme si raději zmínit to, co nám nesmí uniknout. Na jaké koncerty se tedy ještě do konce měsíce můžeme v Praze těšit?

• Legendy hiphopu

V pražské Lucerně nás 30. října čekají legendy hiphopu, které zde oslaví svých 25 let na hudební scéně. Jedná se o legendární Arrested Development, kteří jsou držiteli dvou cen Grammy a kteří neúnavně bojují za lidská práva. Prodej vstupenek byl už zahájen, a to buď v síti Ticketportal, Ticketpro nebo přímo na pokladně Lucerny Music Baru. Koncert vypukne předposlední říjnový den zhruba v osm hodin večer a rozhodně se máte na co těšit!

• Hooverphonic

Pokud znáte kapelu Hooverphonic, tak máme pro vás skvělou zprávu! Právě tato kapela vystoupí v pražské Lucerně Music Baru, a to od osmi hodin večer konkrétně 29. října. Jejich koncert je dlouho očekávaný, protože se nebude jednat o klasický koncert této belgické kapely, ale bude se jednat o koncert, při kterém své největší hity zahrají za doprovodu orchestru. Pokud tedy toužíte po nevšedním hudebním zážitku, pak byste rozhodně měli tento koncert navštívit, protože to bude stát rozhodně za to!