Jak na dokonalou profilovku?

Dokonalá profilovka
Dokonalá profilovka

Každá je ráda, když se na jejím Instagramu a Facebooku objevují u fotek srdíčka a lajky. Tady je pár rad, jak si vylepšit profilovku, aby srdíčka a lajky přibývaly ještě rychleji.

Sjednocení

Pokud si pohrajete a uděláte si dokonalý make-up, nebudete potom muset použít tolik filtrů pro zlepšení fotky. Přefiltrované fotky už tak neletí, v poslední době sbírá lajky spíše přirozenost. Základem je pleť dobře hydratovat před nanesením make-upu, poté chvíli počkat a až pak použít make-up. Nejvhodnější pro nanesení je houbička zvaná blender, která má tvar vajíčka a dostanete se s ním i do špatně přístupných míst. Nejlepší je houbičku předem namočit a vymačkat z ní vodu, aby se make-up lépe nanášel a nedělal skvrny.

Korekce

Každé se občas stane, že má kruhy pod očima anebo nedokonalosti na pleti. Korektor je ten správný pomocník, nemusíte potom fotky tolik retušovat. Naneste jej na nedokonalosti a pod oči. Snažte se korektor nerozmazávat, ale spíš vklepávat.

Linky

Jedná se o velmi dobrého pomocníka a sluší snad každé ženě. Díky linek se zvětší objem řas, dodají oku správný tvar a opticky nadzvednou oči. Pokud vám však při otevřeném oku nejde moc vidět horní víčko, dělejte linku tenčí.

Obočí

V dnešní době dělá obočí obličej. Díky tužky nebo speciální paletky na obočí docílíte dokonalého obočí. Měla byste ale dbát a držet se svého tvaru přírodního tvaru, abyste ho jen zvýraznila.

Zdravá barva

Nezapomínejte ani na tvářenku, dodá tváři barvu a šťávu. Fotka tak bude vypadat úplně jinak. Pokud ji ale nemáte po ruce, pomůže vám i rtěnka bez perleti a třpytek. Nejlépe bude vypadat na fotku krémová barva. Díky ní bude tvář vypadat svěží a dodá ji lehký lesk.

Rozjasnění

Nakonec také naneste rozjasňovač, dokáže s obličejem divy. Když ho nanesete na nejvýše položená místa obličeje, jako je hrana lícních kostí, vnitřní koutek oka, hrana nosu a prohlubeň nad horním rtem, obličej pěkně vymodelujete.