Nejlepší pizzerie v Praze

Nejlepší pizzerie v Praze

Tři nejlepší rychlá občerstvení v Praze, kde se zastavit na pizzu, podle Google, Foursquare, Facebook, DámeJídlo atd.

Fresh point pizza

Náměstí Svobody 728/1, Praha-Bubeneč

Nejlevnější celou pizzu tady pořídíte od 110 korun. Pokud si netroufnete na celou pizzu anebo chcete vyzkoušet více druhů, můžete si koupit jen čtvrtku, u které ceny začínají na 30 Kč. Suroviny na výrobu pochází z velké části přímo z Itálie. Mezi nejprodávanější pizzy patří šunková a sýrová. Avšak můžete si také ochutnat na nevšední kombinaci oliv a karamelizované cibulky, recept pochází přímo z italské Neapole. Pokud si nevybere z žádné připravované pizzy, můžete si zakoupit těsto a připravit si pizzu doma podle svých chutí.

U Itala

Průběžná 41, Praha-Strašnice

Pizzy se připravují ze surovin pocházejících výhradně z Italie. Recepty si vymýšlí přímo sám majitel. Nejprodávanější pizzou je ta s italskou slaninou. Mezi charakteristické patří pravá Quattro Formaggi. Ceny za celou pizzu se pohybují od 125 Kč a čtvrtinu pizzy pořídíte od 40 Kč. Majitel doporučuje, že pokud máte studenou pizzu, ohřejte ji na suché pánvi.

Pizzburg

Francouzská 140/110, Praha-Vršice

Suroviny na přípravu pochází z Čech a Itálie. Nejlevnější pizzu zde pořídíte už za 112 Kč a prodávají se pouze celé pizzy. Nejprodávanější pizzou je Picante a Quattro formaggi. Najdete zde také nejneobvyklejší druh a tím je tzv. Vladův speciál, základem je pizza Quattro Formagi s chorizem a jalapenos papričkami, vymyslel ji jeden stálých zákazníků.