Znáte tyto módní značky? Řadí se k nejdražším!

Módní značky
Módní značky

Módu ženy naprosto milují! Nikdo určitě nezná ženu, která by nemilovala módu, která by opovrhovala oblečením. Ženy jsou schopné za oblečení či boty nebo kabelky utratit i několik tisíc korun, dokonce mnohdy i celou svou výplatu. Muži nad tímto často kroutí hlavou. Nicméně i když nad tímto kroutí hlavou, velice často ženě dopřejí něco, co by si nikdy nekoupila – a to například kousky z dílen těch nejdražších značek světa. Znáte nějakou takovou značku?

Existuje mnoho módních značek, které by ženy chtěly mít ve svém šatníku. Bohužel mnohdy se celá řada žen napálí a koupí si padělky. Drahé značky jsou totiž skutečně velice často padělávané a mnoho žen na neopatrnost a zbrklost doplácí.

Pojďme si říct, jaké značky patří k těm nejdražším a jaké jsou zároveň i nejvíce padělávané, tudíž byste si při jejich koupi měli dát velký pozor.

• Louis Vuitton

Značku Louis Vuitton zná jistě každá žena. Jedná se o značku, která je proslulá těmito iniciály. Nejčastěji najdeme kabelku z dílny této značky, které je hnědá se zlatými okraji. Také se velice často setkáme i s kabelkami a nově taky s parfémy.

Louis Vuitton je jednoznačně jedno z nejznámějších jmen ve světě módy a luxusních kabelek. Logo LV každý nejen v módním průmyslu důvěrně zná, pobočky této značky jsou otevřeny ve více jak padesáti zemích celého světa. Pozor však na koupi padělků. Tato značka bohužel patří k těm, které jsou nejvíce padělávané.

• Gucci

K těm nejluxusnějším a zároveň i nejdražším módním značkám se samozřejmě řadí i značka Gucci. Jedná se o značku, která byla doslova předurčena pro to, aby se stala jedničkou v luxusním módním světě. Dveře úplně prvního obchodu této značky se otevřely už v roce 1921, kdy se z tamějších produktů stal během zlomku vteřiny produkt, který musí každá žena mít. Aktuálně se hodnota společnosti odhaduje na zhruba čtyři miliardy dolarů v příjmech.