Už jste zamířili do nového centra Chodov?

Nákupní centrum Chodov
Nákupní centrum Chodov

Blíží se vánoční čas, což znamená, že je načase začít kupovat vánoční dárky, protože Vánoce už dávno nejsou jenom o tom, že bude rodina spolu. Dnes už jsou Vánoce i o hmotných dárcích, na které se skutečně nesmí zapomínat. Pokud se rozhodnete nakupovat dárky už nyní, ještě se vyhnete těm nesmírně dlouhým frontám u pokladen a taky se vyhnete davovému šílenství, které zanedlouho propukne ve všech obchodech. Jestli bydlíte v Praze, tak to máte poměrně jednoduché – obchodních center máte všude habaděj, jenom si stačí udělat den čas. Nemusíte nikam daleko jezdit, nemusíte objednávat z internetu. Jenom to chce vědět, do jakého obchodního domu v Praze zavítat, abyste rychle obstarali všechny potřebné dárky.

Přece jenom obchodních center v Praze je skutečně habaděj. Mezi nejoblíbenější obchodní centra samozřejmě patří Palladium, které najdeme mezi Václavským a Staroměstským náměstím, ale taky obchodní centrum Arkády Pankrác, které jsou nyní nově zrekonstruované, což znamená, že je to jeden z nejkrásnějších obchodních domů v Praze.

V nedávné době se však otevřelo nové centrum Chodov, které neustále láká nové a nové zákazníky. Podle všeho je to tak velké obchodní centrum, které je pro vás i jistým workoutem, protože skutečně nachodíte kilometry. Mimochodem – napoprvé se zde ztratí i takový člověk, který se pyšní tím nejlepším orientačním smyslem.

Na co se zde můžeme těšit?

V novém obchodním centru Chodov najdeme nyní o sto obchodů více, než tomu bylo ještě před několika měsíci. Chodov se otevřel skutečně nově s tím, že se zde otevřelo více jak sto nových obchodů. Zde tak nyní najdeme už více jak tři sta obchodů, což je naprosto neskutečné. Lidé sem chodí hlavně proto, že tady najdeme takové značky, které jen tak běžně nikde nenajdeme.

Co sem láká lidi nejvíc?

Lidi sem však jezdí za kinem. Otevřelo se zde totiž největší CinemaCity v republice, kdy součástí je samozřejmě i promítání 4DX, kdy během promítání filmu budou zapojeny všechny vaše smysly, protože se octnete jako kdyby přímo ve filmu.