Sportovní doping

Sportovní doping
Sportovní doping

Cvičením nastartujete své sportovní nadšení, které vás odmění hromadou endorfinů. Co dělat, když se vám moc nechce? Zde je pár aktivit, které vás nenechají v klidu.

Pump FX

Máte rádi činky, ale normální posilovna vás nebaví? Zkuste Pump FX. Cvičení s nakládací činkou je vhodné pro všechny, kteří chtějí procvičit tělo jednoduchým a funkčním způsobem. Na Pump FX lekcích vás čeká individuální přístup vyškoleného profesionála. Během lekce vás čekají za doprovodu motivační hudby klasické dřepy, dynamické výpady, zdvihy i tlaky.

Taebo

Jedná se o intenzivní cvičení, které kombinuje různé bojové umění. Je zábavné a vyzkouší vaši odolnost, vytrvalost a vůli. Díky vysoké energetické náročnosti spálíte během lekce velké množství kalorií a ke všemu posílíte celé tělo a zvýšíte svalovou sílu. Cvičení probíhá ve skupině a nezdržuje se složitými choreografiemi.

Flowin

Tréninkový koncept vyvinutý a testovaný skupinou švédských desetibojařů. Cvičení je hlavně zaměřeno na střed těla, ale ani ostatní svalové skupiny nebudou zahálet. Principem jsou klouzavé pohyby na speciální hladké podložce při využití váhy vlastního těla. Vybrat si můžete z více než 300 cviků, ať už vestoje, na boku, na zádech či břiše.

RealRyder

Jste nadšení cyklisti, ale ne vždy máte dostatek času a vhodné podmínky vytáhnout kolo? Tak právě pro vás je tady speciální kolo RealRyder. Kolo se může pochlubit nastavitelným rámem, můžete tedy využít jízdy vestoje i vsedě, dovolit si můžete i náklon až 20 stupňů. Vedle nohou zapojíte i svaly trupu, boky, tricepsy a další svalové skupiny.

Powerjóga

Jde o aktivitu, která propojí tělo a mysl, ale nechybí jí ani dynamika. Cvičení vychází z klasických jógových pozic, ale jejich střídání je mnohem rychlejší než u klasické jógy. Důraz je kladen na sílu, ohebnost a využijete váhu vlastního těla.