Praha 4 je skvělým místem nejen pro založení rodiny

Praha 4
Praha 4

Chcete rodinu nebo ještě pár let budovat kariéru? Hodláte se usadit v našem hlavním městě, protože právě zde jsou všechny dveře blíž a otevřené dokořán? Studovali jste tu a znáte celou Prahu přímo dokonale, potkali jste v metru životní lásku a rádi byste se společně sestěhovali? V tom případě určitě oceníte možnost koupě bytu, který bude vynikajícím rodinným zázemím pro příští generace. Měli byste zájem třeba o prostředí Prahy 4?

Právě zde mohou vyrůstat i vaše děti…

Rodiny v Praze mají vše, co potřebují, tedy skvělou občanskou vybavenost a na víkend doslova tisíc a jednu možnost kulturního vyžití. Oproti okresním městům je to obrovský rozdíl, který ocení nejen mladí. Nové byty v Praze 4 v sobě snoubí nejnovější technologie a také mimořádný komfort.

Praha 4

Rezidence Hadovitá a jejich více než sedmdesát nových bytových jednotek je zasazeno do prostředí, odkud to budete mít všude blízko – ať už půjdete na procházku, budete se chtít vydat do centra nebo jen k nejbližšímu bankomatu. Děti tu budou chodit do školy, autobusová zastávka je jen dvě minuty pěšky. Dalo by se říct jen jedno – co ještě chtít od vlastního bydlení v Praze víc?

Kolik vlastně stojí jednotlivé bytové jednotky?

Pokud máte zájem, nejspíše vás bude zajímat, jakou protihodnotu byste museli vynaložit. Ceny bytů Rezidence Hadovitá vás možná mile překvapí. Pokud přemýšlíte o něčem útulném a plánujete třeba dvou nebo třípokojový byt, určitě si vyberete.

Praha 4

Bydlení v Praze Michli by byla určitě škoda nechat si ujít, protože i když je velkoměsto poněkud rušnější, právě zde najdete skutečnou oázu klidu. A to se se stále uspěchanější dobou rozhodně počítá! Komfort bydlení nebude klesat ani pro příští generaci, takže byt jednou bude patřit i vašim dětem.