Jak co nejrychleji sehnat novou náplň do tiskárny?

náplň do tiskárny
náplň do tiskárny

Potřebujete něco akutně vytisknou a najednou došlo k tomu, že vám došla náplň? Jde samozřejmě o celkem velký problém. Není ale neřešitelný. Pokud potřebujete akutně novou, existuje několik cest, jakými se můžete vydat. Podívejte se společně s námi na možnosti, které v takovém případě máte.

Nákup v kamenné prodejně

Je jasné, že pokud vám dojde barva v tiskárně, zcela logicky vyrazíte do obchodu, kde tušíte, že by mohla být k dispozici. Pokud se podíváme na možnosti takových obchodů, tak se velmi často jedná o:

  • Prodejny s elektronikou
  • Prodejny s výpočetních technikou
  • Prodejny se spotřebním materiálem

Kladem je to, že si můžete svou náplň ihned odnést. Negativem je to, že zde nemusí být k dispozici. Dostupné mohou být třeba jenom oblíbené cartridge Lexmark, ale pokud máte tiskárnu specifickou, nemusí být daná náplň k dispozici. A to v podstatě platí o jakýchkoliv značkách. Skladová dostupnost zkrátka bývá omezená.

Rezervace a vyzvednutí v prodejně

Pokud nechcete riskovat, že zajdete do prodejny a požadovaná náplň zde nebude, je ideální si nejprve zjistit, zda daná náplň je a bude dostupná. Příkladem může být třeba toner ce285a. na prodejnu si můžete zavolat, nebo se ještě lépe podíváte na její online nabídku. Pokud je toner k dispozici, můžete si ho zarezervovat a mnohdy je již pár minut od daného potvrzení připravena k vyzvednutí. Výhodou je zde samozřejmě to, že neriskujete zbytečnou cestu.

Expresní doručení

Nechce se vám kamkoliv chodit a přesto danou náplň požadujete opravdu akutně? Pokud ano, je možné využít nabídky eshopů, které nabídnou takzvané expresní doručení. Výhodou je zde to, že nemusíte nikam chodit a zboží dostanete maximálně do pár hodin. Nevýhodou této možnosti je ale to, že je tato forma dopravy poměrně drahá. Mluvíme o několika stovkách korun, což je i suma, kterou může stát samotná náplň.