Luxusní nemovitostí Praha 10

Luxusní nemovitostí Praha 10
Luxusní nemovitostí Praha 10

Pronájem a prodej luxusních nemovitostí v oblasti Praha 10 jako jsou Vršovice, část Vinohrad, Strašnice, Malešice, větší část Záběhlice a část Michle nabízí tamní realitní kanceláře. Koupě bytů, pronájem bytů, pronájem rodinných domů, prodej pozemků, pronájem kanceláří, v oblasti celé Prahy.

V nabídce je mnoho staveb k bydlení, jako jsou luxusní vily a rodinné domy, luxusní byty na výborně strategicky postavených místech, vhodných i pro podnikání na velmi lukrativních adresách.

V nabídce je i předprodej a prodej nízkoenergetických bytových jednotek, exkluzivních bytů i domů na Praze 5. Z široké nabídky luxusních nemovitostí si určitě vyberete. V nabídce jsou i reprezentativní kanceláře vhodné pro zřízení sídla společnosti a provozování kanceláří. Praha 10 nabízí spoustu zajímavostí, jako třeba Toulcovův dvůr, Rangherka ve Vršovicích nazývaná též Vršovická zámeček, zámek v Záběhlicích, zámeček Práče, Trmalova vila, Kotěrova vila, Šalounova vila, dvojvila bratří Čapků a další.

Developerské projekty v lokalitě Praha 10

V nabídce jsou i nové Developerské projekty v lokalitě Praha 10, plné nových nápadů v oblasti luxusního bydlení. Jde zejména o oblasti jako Hostivař, Havlíčkovy sady, v ulicích jako Vršovická, Žitomírská, Archangelská, Malešická, Počernická, Štěchovická či Černokostelecká.