Jaké vážné koncerty nás v Praze v prosinci čekají?

Vážné koncerty v Praze
Vážné koncerty v Praze

Prosinec je měsíc, na který se těší řada z nás. Sice je to měsíc, v němž přichází první zimní sněžení, které většina z nás nemá zrovna v lásce, na druhou stranu je to však měsíc, v němž jsou vánoční svátky a v němž se konají nejrůznější vánoční koncerty, které tolik milujeme. Vánoční koncerty však pořádají nejen známé hudební hvězdy, ale taky i celá řada jiných umělců. Na Vánoce nás dokonale nenaladí koledy v podání známých hudebních interpretů, ale právě vážné provedení vánočních písní. Nenechte si ujít právě tyto koncerty!

• A. Vivaldi: The Four Seasons

Krásný vážný hudební koncert A. Vivaldi: The Four Seasons vypukne 11. prosince a bude se konat a bude v pravidelných intervalech probíhat až do 30. prosince tohoto roku. Poslechnout si ho můžete v Klementinu v Melantrichově ulici v Praze 1. Vstupenky jsou už nyní k dispozici.

• Matinee

Unikátní koncert se taky chystá na Pražském hradě. V pravidelných intervalech probíhá od 10. prosince do silvestrovské noci. Tuto klasickou hudbu si můžete poslechnout konkrétně v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě. Vstupné začíná na necelých čtyřech stovkách korun a sahá až k šesti stovkám.