Bezpečný domov pro každého

Bezpečný domov
Bezpečný domov

Stali jste se nedávno pyšným majitelem nemovitosti nebo váš dekret na byt ještě pamatuje císaře pána? Ať tak, či tak, každá fungující domácnost, to je především velký kus odpovědnosti. Při běžném provozu se může péče o ni jevit jako zanedbatelná a mnozí rizika škodních událostí bagatelizují, o to víc jsou pak překvapeni, když k nešťastné náhodě, potažmo nehodě, dojde.

Elektrický zkrat, vytopený soused z prasklé hadice od pračky, rozbité okno nebo jiné „lahůdky“ dokáží pěkně potrápit nejenom samotné majitele, ale narušit i sousedské vztahy. Abyste nepříjemnostem předešli, je dobré míti sjednáno pojištění. Pojištění nemovitosti v Praze  poskytuje nadstandardní ochranu v základní ceně. Pojistná částka je navržena paušálně podle metrů čtverečních obytné plochy a navíc klient získá zdarma pojištění občanské odpovědnosti.

Pojistka na všechno?

Pojistit si můžete: rodinný dům i rekreační stavbu až se dvěma byty, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost, budovy s podnikatelskou činností až do poloviny obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (např. garáž), bazény a vířivé vany, odpovědnost s limitem až 10 miliónů korun.

V základní ceně se nachází spektrum nejčastějších rizik, jako jsou povodně a záplavy, rozbití skla z jakékoliv příčiny, škody způsobené zvěří na budově nebo bytu, zkrat na elektromotorech, odcizení stavebních součástí, pojištění elektroniky bez limitu, nonstop asistenční služba nebo zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců.

Bezpečný domov

Jak na to?

Jak si sjednat výhodnou pojistku, která vás ochrání před každým neštěstím? Je to více, než snadné. Pojistit si nemovitost on-line zvládne i malé dítě. Stačí, když znáte metráž své obytné plochy. Zadáte ji do webové kalkulačky a vyčkáte na spojení s obchodním zástupcem, který s vámi dohodne smluvní podmínky.

Využít lze i nonstop asistenční služby, které fungují jako linka pro pomoc v nouzi. Majetkové pojištění 2. generace nese právem označení Bezpečný domov +.