Tipy na místa, kde prožít silvestrovskou noc

Kde prožít silvestrovskou noc
Kde prožít silvestrovskou noc

Silvestrovská noc je dlouho očekávanou nocí v roce. Většinou se při ní mladí lidé opijí do němoty, tudíž si start Nového roku ani nepamatují, starší lidé naopak sedí poctivě u svých televizních obrazovek a odpočítávají společně s Českou televizí minuty do konce stávajícího roku. Prožít silvestrovskou noc lze však jinak než tímto způsobem. My vám nyní přinášíme pár tipů, jak skutečně skvěle prožijete letošní Silvestr.

Míst, kam byste se mohli vydat, je skutečně hodně. V poslední době se jezdí hojně do zahraničí. Nyní vám přinášíme seznam těch skutečně nejlepších míst, kde zažijete ten nejskvělejší Silvestr. Samozřejmě je třeba počítat s tím, že na daných místech bude skutečně velké množství lidí.

• Praha

Začít bychom měli rozhodně naším hlavním městem, které je ideální na prožití silvestrovské noci. Během Silvestra se můžete jít projít po tomto krásném městě, zajdete si na večeři, zatančíte si v barech. Novoroční ohňostroj zpravidla vypukne až prvního ledna, aby si ho užilo co nejvíce lidí. Letošní ohňostroj bude vážně zajímavý – bude se totiž nést v duchu stého výročí založení Československa. Ohňostroj tedy bude doladěn o barvy naší státní vlajky.

• Milán

Mnoho lidí si taky rezervovalo mnoho zajímavých zájezdů do Milána. Toto krásné italské město nabízí mnoho atrakcí k vidění, tudíž Silvestr věnujte památkám a večer si užijte ty pravé italské novoroční oslavy! Je to zase trochu něco jiného, než máme v České republice, a rozhodně to stojí za to. Ovšem i zde počítejte s masy lidí.

• Amsterdam

V poslední době se velice často jezdí i do Amsterdamu. Do této krásné destinace se jezdí po celý rok, což je skvělé. Navíc na silvestrovskou noc se zde nezapomíná, protože v tento den se koná zajímavý program, který obsahuje i novoroční oslavy s novoročním ohňostrojem, jenž je skutečně nezapomenutelný.