Projděte úspěšně kontrolou z OIP, pomůže Extéria

pomůže Extéria
pomůže Extéria

Mnozí podnikatelé se obávají chvíle, kdy na dveře podniku zaklepe kontrola z OIP. Ustrašení jsou zejména ti podnikatelé, kteří nepodnikají bezpečně, tedy kteří nemají vyřešeno BOZP a PO. Ti se však kontroly obávají právem, jelikož v případě, že kontrola přijde na to, že BOZP a PO není ve firmě vyřešeno, může udělit podnikateli nemalé pokuty, které se mohou dostat až do výše několika set tisíc korun. Nevyplatí se tedy podnikat bez vyřešené bezpečnosti práce a požární ochrany, raději si najměte firmu, která si dvě zákonné povinnosti vezme na starost.

Při hledání vhodné firmy budete jistě překvapeni, kolik firem se na BOZP a PO specializuje. Najednou bude velice těžké vybrat jednu, do jejíž rukou se vložíte. Při výběru dbejte nejen na cenu, která je firmou nabízena za odvedené služby, ale také vezměte v potaz postavení na trhu či reference a recenze bývalých či současných klientů, které nastíní spolupráci s danou firmou.

Když chcete kvalitu za nízké ceny

Mnozí podnikatelé hledají zejména takovou společnost, která se vyznačuje nízkými cenami a kvalitními službami. I když se na první pohled zdají být požadavky nesplnitelné a nereálné, je zde jedna firma, která se kvalitou a nízkými cenami vyznačuje. Tou firmou je firma Extéria, která dlouhodobě patří mezi jedničky v oboru.

Dostatek kladných referencí a profesionální přístup

Nízké ceny, které nemají dopad na kvalitu služeb – tím se vyznačuje Extéria, firma, která dnes provozuje tu největší síť poradenských kanceláří BOZP a PO v České republice. Nízké ceny a kvalitní služby však nejsou to jediné, co si klienti chválí. Reference na internetu napsané klienty poukazují na profesionální přístup, zároveň si cení rychlé telefonické podpory, na kterou se člověk dovolá doslova hned. Další plus je podle recenzí i to, že se neplatí nic navíc.