Právní poradna opět přerušuje svůj provoz

Právní poradna Praha
Právní poradna Praha

Právní poradna sídlící v přízemí Škodova paláce v Praze je poměrně populární mezi zdejšími obyvateli. Je oblíbená zejména proto, že její služby jsou zcela zdarma. Právní poradna je dnes pod taktovkou studentů PF UK, kteří spolupracují s hlavním městem Prahou. Jak jsme zmínili, najdete ji v budově Magistrátu hlavního města Prahy ve Škodově paláci, bohužel funguje jenom přes školní rok. To znamená, že nyní se opět přerušuje její provoz.

V současné době se přerušuje provoz oblíbené právní poradny ve Škodově paláci, a to z toho důvodu, že končí semestr. Provoz je přerušen na několik dlouhých měsíců, konkrétně od posledního květnového dne až do října letošního roku, kdy opět vypukne školní rok. Poslední termín návštěvy byl 30. května, nyní je třeba počkat si až do podzimu.

I v říjnu však bude platit to, že je třeba se objednat, a to telefonicky. Právní poradna v době svého provozu funguje pondělí až čtvrtek od osmi hodin ráno do šesti hodin odpoledne, v pátek je otevírací doba ukončena ve čtyři hodin odpoledne.